actueel

Vacature Projectmedewerker

Ben jij een organisatietalent? Houd je van aanpakken en krijg je er energie van om collega’s zowel administratief als inhoudelijk te ondersteunen? Ben jij naast een ondersteuner ook iemand die het leuk vindt om mee te denken over complexe vraagstukken over gezondheid, zorg en welzijn? Wie weet verwelkomen we jou dan binnenkort in ons hechte team bij Reos! 

Functieomschrijving

Als projectmedewerker vervul je de rol van vliegende keep. Je assisteert verschillende adviseurs in meerdere projecten. Met als voornaamste taken: het aanbrengen van structuur, linking pin. Zorgen voor hoge kwaliteit en suggesties voor verbetering. Daarnaast ondersteun je als linking pin in de uitvoering. Je zorgt ervoor dat de kwaliteit van het werk hoog blijft. Doe jij pro-actief suggesties voor verbetering van projectmanagement? Dan maken we graag kennis met je!

Je:

 • brengt structuur aan in het project en maakt de projectplanning;
 • coördineert grotere bijeenkomsten;
 • maakt en beheert het draaiboek bij een bijeenkomst;
 • notuleert overleggen en bewaakt to do’s en deadlines;
 • houdt projectfinanciën bij;
 • maakt presentaties en zorgt voor een eenduidige opmaak;
 • stelt vragenlijsten op voor bijvoorbeeld een evaluatie en analyseert deze;
 • helpt bij het uitwerken/ onderzoeken van (deel-) projectresultaten.

Jouw profiel

Je hebt:

 • hbo werk- en denkniveau en een afgeronde opleiding; minimaal 2 jaar werkervaring als projectmedewerker of in een andere ondersteunende rol;
 • ervaring in of met de zorg is een pré (niet noodzakelijk);
 • goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift;
 • kennis van en ervaring met Office365 en digitaal werken. 

Je beschikt over deze competenties:

 • plannen en organiseren;
 • kwaliteitsgericht;
 • pro-actief;
 • flexibiliteit;
 • samenwerken;
 • communicatie.

Wat bieden we jou?

We bieden jou na een jaar een vast dienstverband van 20 - 24 uur per week. Inschaling vindt plaats op basis van jouw werkervaring in schaal 8 van de huidige cao gemeenten (€ 2.521,- tot € 3.645,- bij een fulltime dienstverband). We hebben een Individueel Keuze Budget waarvan je zelf kunt bepalen hoe je dit besteedt. Dit kan bijvoorbeeld voor het kopen van bovenwettelijke vakantie-uren, extra inkomen of het betalen van een opleiding. Je krijgt een reiskostenvergoeding, een laptop en een telefoon. Flexibel werken en thuiswerken is bij ons de standaard. 

Organisatie: Reos 

Reos werkt elke dag aan de juiste zorg op de juiste plek. Dit kan alleen bereikt worden door zorgverleners te verbinden en meer samen te laten werken. De adviseurs van Reos werken aan projecten met recente thema’s als; Positieve Gezondheid en slim inzetten van data in huisartsenpraktijken. Reos verbindt de eerstelijns zorg, vanuit een onafhankelijke positie en zonder winstoogmerk. Elk project vraag een andere aanpak/rol o.a. sparringpartner, kartrekker, inspirator, projectmanager, adviespartner, implementatie begeleider en netwerkbouwer/beheerder. 

Ons werk heeft betrekking op ongeveer een miljoen inwoners in 22 gemeenten in het werkgebied Zuid-Holland Noord, Amstelland, Haarlemmermeer en Midden-Holland. Reos is één van de vijftien Regionale Ondersteuningsstructuren (ROS’en) in Nederland. Met de andere ROS’en delen we kennis op thema’s. Reos heeft geen winstoogmerk. 

Ons team bestaat uit 17 vaste medewerkers en een flexibele schil van zzp’ers. Ons kantoor staat in de binnenstad van Leiden. 

Locatie Reos: 
Legewerfsteeg 10, 2312 GW Leiden

Sollicitatie

Herken jij je in bovenstaand profiel? Dan willen we je graag in ons team! Stuur je cv en motivatie voor 21 oktober naar directeur-bestuurder Maurits Hesselmans via solliciteren@reos.nl. Heb je vragen over de inhoud van de functie? Neem contact op met Nina van der Voort op 06 387 303 21. 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
 

Top